Наведення порядку і безпеки в сфері перевезень громадян в міських і приміських маршрутних таксі. Подав Ярошинський Валентин Казимирович.

Підписали: 267 / 250 (100%)
Валентин Казимирович Ярошинський
з відповіддю
№2019-№1126
8 квітня 2019 р. о 09:53
8 квітня 2019 р. о 14:21
29 травня 2019 р. о 13:07
Вимагаємо:
1. Видавати дозвіл (ліцензію) на перевезення громадян тільки юридичним особам, а не приватному підприємцю. Це збільшить відповідальність перевізників.
2. Змусити перевізників страхувати пасажирів і вивісити в автобусах назви страхових компаній та телефони для звернень.
3. При заключенні договору з перевізниками перевіряти наявність автобусів для перевезення або заключений договір лізингу чи оренди. В даний час перевізники задіюють водіїв з власними мікроавтобусами і не несуть за них ніякої відповідальності.
4. Перевізник повинен мати ремонтну базу або заключений договір з компанією яка має таку базу на ремонт автобусів. Обов’язково перевіряти наявність і потужності такої бази.
5. Перевізник повинен постійно дотримуватись процедури випуску авто на маршрут і стану водіїв. Транспортний відділ міськвиконкому повинен періодично здійснювати перевірки стану автобусів. В даний час більшість маршрутних таксі такого огляду не проходять.
6. Прийняти норми для мікроавтобусів які виконують перевезення громадян на мінімальну місткість пасажирів, комфортність та безпеку і заключати договір тільки з тими перевізниками які задовольняють цим умовам.
7. Заохочувати підприємців до придбання електротранспорту (електроавтобусів). Створити програму для переходу міста на електротранспорт протягом 5-8 років.
8. Ретельно перевірити кількість перевезених пасажирів і відповідно кількість коштів якими оперують власники транспорту. Перевірити як підприємець розподіляє кошти – скільки йде на зарплати, скільки на ремонт транспорту, скільки га відновлення автопарку, скільки на паливо і т. д. В даний час підприємці встановлюють ліміт на те скільки коштів водії повинні віддати в кінці зміни на руки власнику, а все інше водій сам витрачає на паливо і свою «зарплату» відповідно значні суми в тіні і податки з них не платяться. У водіїв з’являється причина вимагати чим більше коштів з пасажирів. Ці моменти потрібно усунути.
9. Звернути увагу на те, що «маршрутки» працюють на газу (який значно дешевший), а не дизпаливі чи бензині.
10. Зобов’язати перевізників видавати квитки через валідатори і періодично організовувати перевірки.
11. Переглянути деякі маршрути. Заборонити транзитні перевезення через місто (маршрут Баришівка-Глибочиця). Створити для таких маршрутів місця кінцевих зупинок на в’їздах в місто. Це зменшить транспортний потік і збільшить кількість пасажирів електротранспеорту.
12. В цілому посилити контроль за перевезеннями пасажирів.
Ваша петиція, щодо ряду питань у сфері міських пасажирських перевезень, розглянута виконавчими органами міської ради.
На п. 1 повідомляємо, що згідно ст. 45 Закону (далі – Закон) у конкурсі на визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносять на конкурс, на законних підставах, використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси відповідного класу, відповідають вимогам, викладеним у статті 34 цього Закону. Чинним транспортним законодавством не передбачено обмежень щодо допуску до конкурсу або видачі ліцензії автоперевізникам у залежності від системи оподаткування.
Видача ліцензій на перевезення пасажирів на наземному транспорті здійснюється управлінням Укртрансбезпеки державної служби України з безпеки на транспорті.
На п. 2 повідомляємо, що згідно ст. 12 Закону страхування на автомобільному транспорті здійснюється відповідно до законодавства. При придбанні квитка пасажиру надається інформація щодо здійсненого виду обов'язкового страхування та про страховика. Відповідно до п. 27 Постанови КМУ від 18.02.97 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» у салоні автобуса повинна бути розміщена інформація про страховика (найменування, адреса і телефон). Крім того у салонах автобусів міських автобусних маршрутів розміщена інформація про телефон «Гарячої лінії» управління транспорту і зв’язку міської ради.
На п. 3 повідомляємо, що відсутні законодавчі обмеження щодо залучення до перевезень власних або орендованих транспортних засобів. Перевізником при подачі документів на участь у конкурсі може подаватись інвестиційне зобов’язання щодо оновлення рухомого складу протягом дії договору, у тому числі за рахунок лізингу або кредиту.
На п. 4 та п. 5 повідомляємо, що автоперевізники відповідно до транспортного законодавства можуть використовувати, як власну ремонтну базу, так і укладати відповідні договори на дані послуги. Вимоги до технічного обслуговування, ремонту транспортних засобів та матеріально-технічної бази визначені ст. ст. 21, 22, 23, 25, 26, 27 Закону.
Згідно ст. 23 Закону контроль технічного стану транспортних засобів включає в себе обов'язковий технічний контроль транспортних засобів та перевірку технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками.
Перевірку технічного стану транспортних засобів під час обов'язкового технічного контролю транспортних засобів здійснюють суб'єкти господарювання, визначені відповідно до Закону України «Про дорожній рух» в порядку, який встановлює Кабінет Міністрів України.
У період між обов'язковими технічними контролями відповідність технічного стану транспортних засобів вимогам законодавства забезпечує перевізник.
Порядок проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів визначає Кабінет Міністрів України.
Перевірка технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками здійснюється в порядку, який визначає центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.
Відповідно до ст. 30 Закону автомобільний перевізник, який здійснює перевезення пасажирів на договірних умовах, зобов'язаний проходити обов'язковий технічний контроль транспортного засобу в установленому порядку з обов'язковою відміткою в сервісній книжці та забезпечувати проведення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів.
Згідно ст. 6 Закону державний нагляд і контроль за дотриманням автомобільними перевізниками вимог законодавства, норм та стандартів на автомобільному транспорті покладено на центральний орган виконавчої влади, а саме на територіальні управління Укртрансбезпеки державної служби України з безпеки на транспорті.
На п. 6 повідомляємо, що відповідно до п. 10 Постанови КМУ від 03.12.08 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» організатор перевезень затверджує умови конкурсу, в тому числі обов’язкові, відповідно до ст. 44 Закону. Крім обов’язкових організатор може затверджувати додаткові умови конкурсу (наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, тощо).
На офіційному сайті Житомирської міської ради оприлюднено проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Житомирі», в якому передбачені вимоги до рухомого складу автотранспорту, який може бути задіяний до обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах.
На даний час міські автобусні маршрути обслуговують транспортні засоби, які мають від 18 місць для сидіння.
Умови щодо пасажиромісткості, класності та комфортності визначаються в оголошенні про проведення конкурсу по визначенню перевізників, за результатами якого укладається договір з автомобільним перевізником.
На п. 7 повідомляємо, що на даний час діє Програма з розвитку міського громадського транспорту м. Житомира на 2016 – 2019 роки, в якій передбачено пріорітетність розвитку електротранспорту, зокрема розширення та будівництво тролейбусних ліній, придбання електробусів та закупівля в рамках кредитної угоди з ЄБРР 49 нових тролейбусів. При формуванні вищевказаної Програми на наступні роки, залишається пріоритет розвитку електротранспорту, у тому числі заохочення бізнесу до переходу на електротягу (електробуси).
Слід відмітити, що заохотити перевізників до придбання електротранспорту можливо лише за умови встановлення економічно - обґрунтованого тарифу або часткової компенсації з бюджету.
На п. 8 повідомляємо, що контроль за фінансово-господарською діяльністю здійснюється відповідними контролюючими органами, а саме фіскальними службами, державними службами контролю на наземному транспорті, службами держпраці тощо.
Питання щодо обліку кількості перевезених пасажирів та відповідно коштів буде врегульовано при запровадженні диференційованих тарифів на проїзд та автоматизованої системи оплати проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування. Відповідні проекти рішень оприлюднені на офіційному сайті Житомирської міської ради.
Крім того, згідно затвердженої методики перевізники подають у своїх розрахунках структуру своїх витрат.
На п. 9 повідомляємо, що в м. Житомирі 70% рухомого складу автобусного транспорту працює на природному газі, а інші на дизельному паливі. Дана інформація враховується при обрахунках вартості проїзду.
На п. 10 повідомляємо, що у проекті рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Житомирі» передбачено, що при умові прийняття рішення Організатора, щодо впровадження диференційованих тарифів на автобусних маршрутах, перевізник зобов’язаний встановити на всі транспортні засоби (з урахуванням резервних) обладнання автоматизованої системи оплати за проїзд (АСОП), відповідно до технічних умов наданих Організатором.
Згідно чинного законодавства контроль за видачею проїзних квитків здійснюється органами фіскальної служби та державними службами контролю на наземному транспорті.
На п. 11 повідомляємо, що на даний час управлінням транспорту і зв’язку міської ради вживаються заходи щодо реорганізації міської автобусної та тролейбусної мережі. З цією метою організовано та проведено комплексне обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до Наказу Міністерства інфраструктури України від 15.07.2013 року № 480 «Про затвердження Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом». Крім того, узагальнюється та аналізується інформація з приводу маршрутів руху пасажирів по м. Житомиру за допомогою програмного забезпечення «Моделайзер». Також, досягнута домовленість з Житомирською обласною державною адміністрацією, щодо впорядкування приміських автобусних маршрутів, які здійснюють пасажирські перевезення через територію
м. Житомира без заїзду до автостанцій.
На п. 12 повідомляємо, що управлінням транспорту і зв’язку періодично здійснюються планові та позапланові перевірки роботи міських автобусних маршрутів, накладаються штрафні санкції до перевізників у разі виявлених порушень умов Договорів про організацію перевезень пасажирів.
Заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів ради Д.Г. ТкачукВик. Самарін О.В.
тел. 48-12-08
Валентин Казимирович Ярошинський (8 квітня 2019 р. о 09:53)
Наталія Григорівна Яненко (8 квітня 2019 р. о 19:06)
Наталія Трохимівна Мелешко (8 квітня 2019 р. о 22:19)
Анастасія Андріївна Гайкевич (9 квітня 2019 р. о 01:13)
Олена Павлівна Мирончук (9 квітня 2019 р. о 08:10)
Іра Олександрівна Ярош (9 квітня 2019 р. о 09:22)
Костянтин Віталійович Григоришин (9 квітня 2019 р. о 11:06)
Надія Сергіївна Миронович (9 квітня 2019 р. о 11:20)
Юрій Олександрович Сардак (9 квітня 2019 р. о 14:47)
Любовь Павловна Демянчук (9 квітня 2019 р. о 15:10)
Олена Сергіївна Корнійчук (9 квітня 2019 р. о 15:12)
Олег Леонтиевич Корнейчук (9 квітня 2019 р. о 15:17)
Тетяна Ігорівна Цапун (9 квітня 2019 р. о 17:57)
Вероника Василівна Головень (9 квітня 2019 р. о 18:03)
Катерина Миколаївна Давидова (9 квітня 2019 р. о 18:14)
Анна Олеговна Камаева (9 квітня 2019 р. о 19:05)
Олена Анатоліївна Цапун (9 квітня 2019 р. о 19:28)
Юрій Віталійович Семененко (9 квітня 2019 р. о 19:33)
Ірина Євгенівна Парфьонова (9 квітня 2019 р. о 19:46)
Віталій Валентинович Бондарчук (9 квітня 2019 р. о 19:55)
Юля Георгиевна Костенко (9 квітня 2019 р. о 20:01)
Марина Миколаївна Сенік (9 квітня 2019 р. о 20:33)
Анастасія Андріївна Жовнерук (9 квітня 2019 р. о 20:39)
Ігор Андрійович Цапун (9 квітня 2019 р. о 21:00)
Віталій Миколайович Коломієць (9 квітня 2019 р. о 21:49)
Аліна Валеріївна Ярмолюк (9 квітня 2019 р. о 22:06)
Ірина Алістарівна Ткачова (9 квітня 2019 р. о 22:58)
Фелікс Валерійович Борихін (10 квітня 2019 р. о 05:55)
Ольга Сергіївна Бондарчук (10 квітня 2019 р. о 07:33)
Александр Леонтиевич Корнийчук (10 квітня 2019 р. о 08:06)
Марина Петрівна Криволап (10 квітня 2019 р. о 12:12)
Татьяна Владимировна Мельник (10 квітня 2019 р. о 12:55)
Наталія Борисівна Хомчук (10 квітня 2019 р. о 16:55)
Оксана Василівна Забродська (10 квітня 2019 р. о 20:38)
Алла Валеріївна Ратинська (11 квітня 2019 р. о 00:00)
Артем Анатолійович Білеуш (11 квітня 2019 р. о 12:26)
Тарас Дмитрович Омельянчук (11 квітня 2019 р. о 17:40)
Наталія Вікторівна Рисєва (11 квітня 2019 р. о 20:53)
Тетяна Геннадіївна Піонтківська (11 квітня 2019 р. о 22:27)
Валентина Петрівна Єрохіна (11 квітня 2019 р. о 22:58)
Олена Миколаївна Рябушенко (12 квітня 2019 р. о 00:17)
Світлана Дмитрівна Ляшук (12 квітня 2019 р. о 07:27)
Ольга Анатоліївна Будзінська (12 квітня 2019 р. о 16:05)
Лариса Миколаївна Гончарова (12 квітня 2019 р. о 16:34)
Наталія Анатоліївна Заремська (12 квітня 2019 р. о 17:36)
Григорий Александрович Супаков (12 квітня 2019 р. о 18:07)
Тетяна Сергіївна Поплавська (12 квітня 2019 р. о 19:51)
Сергій Вікторович Амосов (12 квітня 2019 р. о 20:46)
Виктор Константинович Борисенко (12 квітня 2019 р. о 20:54)
Олена Леонідівна Валуєва (12 квітня 2019 р. о 20:57)
Олена Анатоліївна Білецька (12 квітня 2019 р. о 21:01)
Катерина Сергіївна Забужко (12 квітня 2019 р. о 21:11)
Тетяна Валеріївна Уляницька (12 квітня 2019 р. о 21:11)
Анна Александровна Сергеева (12 квітня 2019 р. о 21:17)
Оксана Євгенівна Земська (12 квітня 2019 р. о 21:23)
Юлія Петрівна Пилипчук (12 квітня 2019 р. о 21:26)
Ольга Миколаївна Сидорчук (12 квітня 2019 р. о 21:31)
Алла Миколаївна Катанаха (12 квітня 2019 р. о 21:34)
Юлія Андріївна Шевченко (12 квітня 2019 р. о 21:41)
Світлана Олександрівна Піонткевич (12 квітня 2019 р. о 21:47)
Светлана Виталиевна Терещенко (12 квітня 2019 р. о 21:53)
Вероніка Ігорівна Павліченко (12 квітня 2019 р. о 21:55)
Олена Миколаївна Матвійчук (12 квітня 2019 р. о 22:12)
Ольга Василівна Васильківськ (12 квітня 2019 р. о 22:28)
Наталія Олександрівна Плендр (12 квітня 2019 р. о 22:35)
Віктор Геннадійович Сідоров (12 квітня 2019 р. о 23:12)
Анатолий Миколайович Денисов (12 квітня 2019 р. о 23:44)
Дмитро Васильович Глінченко (12 квітня 2019 р. о 23:46)
Ірина Анатоліївна Сушицька (12 квітня 2019 р. о 23:52)
Тетяна Ігорівна Гульчук (12 квітня 2019 р. о 23:53)
Ольга Миколаївна Котвіцька (12 квітня 2019 р. о 23:55)
Ольга Олегівна Григорчук (13 квітня 2019 р. о 00:26)
Михайло Григорович Кобернюк (13 квітня 2019 р. о 01:09)
Альона Миколаївна Леонова (13 квітня 2019 р. о 03:12)
Ирина Игоревна Музыченко (13 квітня 2019 р. о 03:21)
Тетяна Вікторівна Ніжнік (13 квітня 2019 р. о 06:06)
Вадим Володимирович Коломієць (13 квітня 2019 р. о 08:01)
Євген Вячеславович Борисов (13 квітня 2019 р. о 08:20)
Людмила Миколаївна Лопоха (13 квітня 2019 р. о 08:22)
Таїсія Валентинівна Демчук (13 квітня 2019 р. о 08:33)
Олександр Володимирович Лютов (13 квітня 2019 р. о 08:38)
Олександр Едуардович Вахрушев (13 квітня 2019 р. о 08:45)
Наталія Миколаївна Степанчук (13 квітня 2019 р. о 08:54)
Ольга Сергеевна Яремчук (13 квітня 2019 р. о 09:04)
Інна Олександрівна Остапчук (13 квітня 2019 р. о 09:42)
Олена Петрівна Коваль (13 квітня 2019 р. о 09:58)
Наталия Петровна Павлюк (13 квітня 2019 р. о 10:02)
Марина Михайлівна Косюк (13 квітня 2019 р. о 10:30)
Сергій Іванович Демчук (13 квітня 2019 р. о 12:26)
Людмила Валеріївна Марцинівська (13 квітня 2019 р. о 12:33)
Елена Викторовна Севастьянова (13 квітня 2019 р. о 13:14)
Ганна Миколаївна Бєліченко (13 квітня 2019 р. о 13:53)
Олена Геннадіївна Мостіпака (13 квітня 2019 р. о 14:43)
Сергей Александрович Шитов (13 квітня 2019 р. о 15:50)
Тетяна Володимирівна Іваницька (13 квітня 2019 р. о 16:42)
Ольга Сергіївна Плющ (13 квітня 2019 р. о 16:47)
Ірина Володимирівна Григорович (13 квітня 2019 р. о 19:08)
Лілія Миколаївна Заїка (13 квітня 2019 р. о 20:51)
Вікторія Олександрівна Прокопенко (13 квітня 2019 р. о 22:11)
Дмитро Миколайович Михаленко (13 квітня 2019 р. о 22:15)
Людмила Михайлівна Олексейчук (13 квітня 2019 р. о 22:24)
Дмитро Володимирович Савченко (13 квітня 2019 р. о 22:56)
Ольга Юріївна Колеснікова (13 квітня 2019 р. о 23:19)
Анастасія Анатоліївна Мислива (13 квітня 2019 р. о 23:57)
Максим Сергіцович Єлісєєв (14 квітня 2019 р. о 02:25)
Максим Миколайович Хабчук (14 квітня 2019 р. о 11:58)
Сергій Іванович Біляченко (14 квітня 2019 р. о 13:52)
Анна Миколаївна Борозняк (14 квітня 2019 р. о 17:20)
Едуард Станіславович Стоцький (14 квітня 2019 р. о 17:55)
Володимир Зосимович Павленко (14 квітня 2019 р. о 19:30)
Олександра Павлівна Крупеня (14 квітня 2019 р. о 20:34)
Владислав Вікторович Чмель (15 квітня 2019 р. о 08:04)
Ярослав Романович Залужний (15 квітня 2019 р. о 08:49)
Анастасія Валеріївна Рибак (15 квітня 2019 р. о 11:23)
Ганна Вікторівна Мовчан (15 квітня 2019 р. о 11:33)
Юлія Олександрівна Горушко (15 квітня 2019 р. о 14:02)
Ірина Володимирівна Кисельчук (15 квітня 2019 р. о 18:27)
Леонтій Васильович Шатило (15 квітня 2019 р. о 19:46)
Ольга Володимирівна Шевченко (16 квітня 2019 р. о 17:37)
Роман Анатолійович Ващук (16 квітня 2019 р. о 19:20)
Анна Вікторівна Бойченко (17 квітня 2019 р. о 06:03)
Олеся Миколаївна Кохан (17 квітня 2019 р. о 11:44)
Анастасія Сергіївна Макаричева (17 квітня 2019 р. о 18:55)
Ірина Миколаївна Андрійчук (17 квітня 2019 р. о 22:19)
Олександр Володимирович Дубовий (18 квітня 2019 р. о 14:30)
Ірина Костянтинівна Янович (19 квітня 2019 р. о 19:49)
Катерина Володимирівна Харченко (20 квітня 2019 р. о 20:51)
Ольга Валеріївна Одарич (22 квітня 2019 р. о 12:54)
Дмитро Анатолійович Мединський (22 квітня 2019 р. о 17:35)
Наталія Борисівна Колесник (22 квітня 2019 р. о 17:35)
Яна Олександрівна Кухарчук (22 квітня 2019 р. о 21:53)
Татьяна Валеріївна Новосельська (22 квітня 2019 р. о 22:18)
Майя Юріівна Ткачук (23 квітня 2019 р. о 10:25)
Тетяна Віталіївна Скороход (23 квітня 2019 р. о 11:43)
Ярослава Анатоліївна Столярчук (23 квітня 2019 р. о 11:57)
Юлія Миколаївна Шпак (24 квітня 2019 р. о 08:46)
Дар'я Валеріївна Козак (24 квітня 2019 р. о 12:00)
Дмитро Васильович Літвінов (24 квітня 2019 р. о 12:24)
Андрій Васильович Сушко (24 квітня 2019 р. о 14:31)
Юрій Болеславович Скомаровський (24 квітня 2019 р. о 22:00)
Дмитро Олександрович Саватєєв (25 квітня 2019 р. о 14:33)
Олександр Сергійович Хуторнюк (26 квітня 2019 р. о 17:08)
Василь Васильович Трошин (30 квітня 2019 р. о 17:08)
Володимир Борисович Зоря (1 травня 2019 р. о 10:32)
Анатолій Васильович Русецький (2 травня 2019 р. о 09:48)
Олена Юріївна Григоренко (2 травня 2019 р. о 17:06)
Олена Феліксівна Кирилович (2 травня 2019 р. о 22:58)
Олександр Анатолійович Григоренко (3 травня 2019 р. о 11:56)
Ольга Сергіївна Стадник (3 травня 2019 р. о 23:00)
Інна Вячеславівна Стребкова (4 травня 2019 р. о 11:24)
Олександр Антонович Богдан (4 травня 2019 р. о 18:59)
Любов Миколаївна Ярош (5 травня 2019 р. о 16:20)
Олексій Валерійович Миргульський (5 травня 2019 р. о 21:00)
Елена Николавна Бабич (6 травня 2019 р. о 09:43)
Наталія Леонідівна Стучик (6 травня 2019 р. о 11:31)
Тетяна Геннадіївна Горобчук (6 травня 2019 р. о 12:58)
Світлана Василівна Купцова (6 травня 2019 р. о 13:10)
Светлана Игоревна Крыжановская (6 травня 2019 р. о 13:46)
Надія Олександрівна Максимчук (6 травня 2019 р. о 14:12)
В'ячеслав Ігорович Міщеряков (6 травня 2019 р. о 14:37)
Інна Анатоліївна Бенес (6 травня 2019 р. о 14:44)
Тетяна Вадимівна Рудзінська (6 травня 2019 р. о 15:32)
Артем Борисович Шатурський (6 травня 2019 р. о 16:30)
Юрій Олександрович Дрейс (6 травня 2019 р. о 16:31)
Дмитро Олексійович Гісса (6 травня 2019 р. о 17:04)
Юлія Миколаївна Заєць (6 травня 2019 р. о 17:36)
Игор Васильович Гапчук (6 травня 2019 р. о 18:18)
Дар'я Юріївна Гарбар (6 травня 2019 р. о 18:23)
Олександра Володимирівна Яковенко (6 травня 2019 р. о 20:33)
Олена Василівна Распутна (6 травня 2019 р. о 21:32)
Павло Дмитрович Сидоренко (6 травня 2019 р. о 21:42)
Олена Олександрівна Мирончук (6 травня 2019 р. о 23:10)
Вадим Володимирович Біленький (7 травня 2019 р. о 09:11)
Іван Валентинович Сапінський (7 травня 2019 р. о 09:25)
Ганна Олександрівна Мороз (7 травня 2019 р. о 09:37)
Василь Васильович Караваненко (7 травня 2019 р. о 13:27)
Вікторія Ігорівна Скочко (7 травня 2019 р. о 14:41)
Олег Сергійович Матюшенко (7 травня 2019 р. о 15:48)
Елеонора Зіновіївна Станкевич (7 травня 2019 р. о 19:58)
Олег Валерійович Нонік (8 травня 2019 р. о 07:43)
Олександр Сергійович Карпінський (8 травня 2019 р. о 11:11)
Тетяна Миколаївна Охрімчук (8 травня 2019 р. о 12:28)
Марина Володимирівна Ляшук (8 травня 2019 р. о 12:33)
Артем Сергійович Запорожець (8 травня 2019 р. о 15:20)
Олена Антонівна Машевська (8 травня 2019 р. о 17:46)
Сергій Валерійович Харчук (8 травня 2019 р. о 21:08)
Інна Валеріївна Столбова (8 травня 2019 р. о 22:31)
Людмила Василівна Кухарець (8 травня 2019 р. о 22:56)
Надія Ярославівна Піхуля (9 травня 2019 р. о 17:19)
Анна Петрівна Кубальська (10 травня 2019 р. о 14:10)
Андрій Михайлович Янішевський (11 травня 2019 р. о 07:08)
Олександр Володимировис Тарасов (11 травня 2019 р. о 21:06)
Євгенія Василівна Лазутіна (11 травня 2019 р. о 22:41)
Таміла Олегівна Чеховська (13 травня 2019 р. о 15:29)
Валентина Володимирівна Бідненко (15 травня 2019 р. о 13:13)
Вікторія Анатолїівна Стецюк (15 травня 2019 р. о 14:27)
Сергій Анатолійович Саламаха (16 травня 2019 р. о 03:22)
Анатолій Тимофійович Колос (16 травня 2019 р. о 19:27)
Віктор Валентинович Ляхевич (18 травня 2019 р. о 00:27)
Олександр Васильович Косинський (18 травня 2019 р. о 13:48)
Світлана Леонідівна Ємець (18 травня 2019 р. о 18:10)
Тетяна Андріївна Моргун (18 травня 2019 р. о 22:01)
Ганна Олександрівна Максимчук (19 травня 2019 р. о 10:16)
Надія Віталіївна Гичка (19 травня 2019 р. о 17:35)
Ріта Миколаївна Копцова (20 травня 2019 р. о 08:43)
Руслан Николаевич Криворучко (21 травня 2019 р. о 12:56)
Олена Іванівна Михайловська (21 травня 2019 р. о 14:12)
Віталій Валерійович Поліщук (21 травня 2019 р. о 15:49)
Олександр Володимирович Якимцев (21 травня 2019 р. о 16:12)
Юрій Володимирович Березенський (21 травня 2019 р. о 16:19)
Ігор Леонідович Громушко (21 травня 2019 р. о 18:50)
Руслан Вікторович Мороз (21 травня 2019 р. о 18:51)
Наталія Василівна Кеба (21 травня 2019 р. о 22:52)
Ігор Іванович Пелипенко (22 травня 2019 р. о 10:26)
Татьяна Борисовна Шнайдер (22 травня 2019 р. о 19:33)
Мар'яна Олексіївна Березовська (23 травня 2019 р. о 08:15)
Галина Іванівна Котелянець (23 травня 2019 р. о 15:51)
Андрей Александрович Смолярчук (23 травня 2019 р. о 16:57)
Дмитро Іванович Дідичук (24 травня 2019 р. о 00:54)
Юра Вікторович Сачук (24 травня 2019 р. о 08:55)
Володимир Іванович Бурдейний (24 травня 2019 р. о 09:03)
Ігор Сергійович Макарчук (24 травня 2019 р. о 23:34)
Людмила Миколаївна Сухоцька (26 травня 2019 р. о 00:32)
Олександр Васильович Капацин (26 травня 2019 р. о 07:03)
Вікторія В'ячеславівна Ковальчук (26 травня 2019 р. о 07:29)
Світлана Петрівна Муравейник (26 травня 2019 р. о 07:30)
Анастасія Леонідівна Павлюк (26 травня 2019 р. о 08:39)
Алла Валеріївна Долгерт (26 травня 2019 р. о 09:08)
Оксана Федорівна Ивко (26 травня 2019 р. о 10:51)
Наталия Сергеевна Шмелева (26 травня 2019 р. о 11:56)
Кирило Юрійович Ілюшин (26 травня 2019 р. о 12:08)
Оксана Петрівна Іванцова (26 травня 2019 р. о 12:09)
Ірина Василівна Гладчук (26 травня 2019 р. о 16:03)
Олена Василівна Любар (27 травня 2019 р. о 08:41)
Тетяна Олександрівна Вербовська (27 травня 2019 р. о 09:00)
Раїса Володимирівна Українець (27 травня 2019 р. о 12:18)
Олег Володимирович Котляренко (27 травня 2019 р. о 13:42)
Ігор Валерійович Чудовський (27 травня 2019 р. о 13:56)
Ігор Володимирович Гурко (27 травня 2019 р. о 18:34)
Наталія Олексіівна Контефт (28 травня 2019 р. о 10:40)
Анна Владиславівна Листопадська (28 травня 2019 р. о 14:23)
Олександр Мілійович Вороний (28 травня 2019 р. о 19:31)
Валерій Миколайович Ярощук (28 травня 2019 р. о 20:15)
Наталья Анатольевна Юськова (28 травня 2019 р. о 20:34)
Оксана Анатоліївна Кучерук (28 травня 2019 р. о 20:44)
Людмила Олександрівна Костецька (28 травня 2019 р. о 23:26)
Елена Сергеевна Дишли (29 травня 2019 р. о 09:08)
Наталія Ігорівна Залезинська (29 травня 2019 р. о 12:09)
Андрей Павлович Дадаев (29 травня 2019 р. о 12:32)
Ольга Володимирівна Юхимчук (29 травня 2019 р. о 13:07)
Микола Олегович Побережний (30 травня 2019 р. о 13:46)
Роман Олегович Павловский (30 травня 2019 р. о 22:34)
Володимир Воллдимирович Полінка (1 червня 2019 р. о 15:06)
Валерія Валеріївна Мамула (3 червня 2019 р. о 15:01)
Олександр Володимирович Ничипорук (19 червня 2019 р. о 15:36)
Анастасія Олек Погодіна (19 червня 2019 р. о 20:11)
Артем Сергеевич Яцковский (19 червня 2019 р. о 21:34)
Тарас Борисович Ушаков (20 червня 2019 р. о 10:43)
Іван Сергійович Маківський (20 червня 2019 р. о 21:08)
Віктор Миколайович Симон (21 червня 2019 р. о 07:29)
Світлана Ігорівна Лихач (21 червня 2019 р. о 13:12)
Оксана Володимирівна Савчук (22 червня 2019 р. о 23:49)
Дмитро Віталійович Плотніцький (24 червня 2019 р. о 19:12)
Андрей Александрович Копылов (25 червня 2019 р. о 11:39)
Олександра Юріївна Лозова (29 червня 2019 р. о 15:35)
Оксана Степанівна Поліщук (1 липня 2019 р. о 14:24)
Богдан Олександрович Серденюк (4 липня 2019 р. о 22:26)